שמאות פרטית - מקצוענים בשבילכם

החורף גרם נזק? גלו מה מגיע לכם

ימי החורף אמנם איחרו לבוא, אך לבסוף הגיעו בכניסה דרמטית רכובים על סופות עזות. 24 השעות הראשונות גרמו לנזקים רבים בכל רחבי הארץ. נזקי מים, שריפות מקומיות כתוצאה מקצר ומקרים אחרים אשר גרמו נזק לבית, לעסק, למפעל או לרכוש שלכם. והחורף רק התחיל…

צור קשר וקבל את הפיצוי המגיע לך באמת>

מה עושים? יש ביטוח – הפעלה נכונה של פוליסת הרכוש

ברגע שיש לכם ביטוח רכוש, אתם באמת יכולים לנשום לרווחה, אך חשוב לדעת מה לעשות איתו. במקרים רבים מגיע שמאי מטעם הביטוח, אשר מעריך את הנזק הנגרם וקובע את גובה הפיצוי שתקבלו בהתאם לפוליסה. רבים מכם אינכם יודעים, כי מגיע לכם לקחת שמאי פרטי מטעמכם. סביר להניח שכל שאיפותיכם כרגע, הן לקבל את הפיצוי, לסיים לטפל בנזק ולהמשיך לשגרת חיים תקינה.

חברות הביטוח, מאפשרת לכם לממש את זכותכם ולהזמין שמאי פרטי, אשר בא מטעמכם ולא מגיע מצד חברת הביטוח. מיד לאחר שהתקשרתם לחברת הביטוח, הזמינו שמאי פרטי מטעמכם שיהיה נוכח בזמן שהשמאי מהביטוח נוכח גם הוא. כך מתאפשר שיווי אינטרסים ואתם אינכם עומדים לבד מול חברת הביטוח. מכאן, אתם נותנים להם להתמודד. לאחר בדיקה והתדיינות משותפת וכמובן על פי הפוליסה שברשותכם, תוכלו לדעת במדויק מה גודל הנזק ומה הפיצוי המגיע לכם. אתם לא לבד מול הביטוח.

השמאים הפרטיים של שנפס, מקצועיים לחלוטין בתחום נזקי מים, שריפה ופריצה כבר מ-1988 ומתמחים בתביעות אלה ולשמור על האינטרס שלכם. ההתמודדות עם נזקי החורף השונים, הופכת קלה יותר עבורכם כאשר מישהו מטעמכם מטפל בנזק ומלווה אותך עד לשלב השיקום, מתוך הבנה שרצונך הגדול ביותר הוא לחזור לשגרת חיים תקינה. שמאי פרטי יתמודד עבורך עם הביטוח וידאג שתקבל מה שמגיע לך, תוך שנחסך ממך עוד הרבה כאב ראש נוסף ומיותר.

החורף גרם לכם נזקים לרכוש? בואו תגלו מה מגיע לכם

עוד דברים שכדאי לדעת:

שימו לב כי נזק מים לא יעלם באמצעות טיפול קוסמטי בלבד ודורש בדיקה מעמיקה על מנת לטפל בשורש הבעיה הגורמת לנזק.

הפוליסה מאפשרת פעמים רבות להביא אינסטלטור מטעמכם, אשר יטפל בבעיה בצורה יסודית ומקיפה, כמו שמגיע לכם.

לעיתים הפוליסה מכסה מגורים זמניים, במקרים קשים במיוחד, אשר מאלצים אתכם לעזוב את הבית למשך תקופת השיקום.

ההבדל בין גובה הפיצוי המתקבל מחברות הביטוח במקרים של ייצוג ע"י שמאי פרטי מוסמך וכאלו שלא, עשויים להיות משמעותיים ביותר!

חשוב על זה – האם היית מתייצב למשפט מבלי סנגור שייצג אותך? גם במקרה נזק, תדאג להביא שמאי מטעמך אשר יגן וידאג לזכויותיך.

זכרו, תמיד בתום הסערה, השמש זורחת.

חורף נעים ובטוח!