שמאות פרטית - מקצוענים בשבילכם

ההמלצות שלכם - זוהי ההצלחה שלנו !

שנפס שמאות פרטית – אנחנו כאן בשבילכם ! אחרי מקרה, בו נגרם נזק לבית או לעסק שלכם, נגיע לבחון, להעריך, ולהעביר מידע מקצועי ואמין שדואג לאינטרסים שלכם.
היכנסו לקרוא המלצות לקוחותינו.

צור קשר וקבל את הפיצוי המגיע לך באמת>

  המלצות נוספות

  הגענו לשנפס שמאות פרטית לאחר שריפה בבית שלנו, שגרמה נזק רב לרכוש ולקירות הדירה.
  בועז וברוך נתנו שירות אישי, חם ואדיב, תוך ראות מצבנו הקשה הן בפן הכלכלי והן בפן הנפשי לאחר השריפה.
  הם בדקו, העריכו את הנזקים והעבירו לנו מידע אמין ומקצועי, בזכותו קיבלנו את כל המגיע לנו מחברת הביטוח וידענו כיצד לפעול לצורך שיקום הבית.
  תודה לכם על יחס אישי, מקצועי ואיכותי!

  משפחת ווינגרטיין

  הרהיטים שלנו ועוד ציוד שהיה על הרצפה ניזוקו בגלל הצפה בחורף האחרון, פנינו לחברת הביטוח לקבלת כספים בגין הנזקים שנגרמו. שמאי הממונה מטעם חברת הביטוח הגיע לבית והתחיל להערים עלינו קשיים בהוכחת הנזק שנגרם, החלטנו לפנות לשמאי ביטוח פרטי על מנת לקבל חוות דעת נוספת.
  ברוך שנפס ליווה אותנו בתהליך, הגיש מסמכים וחוות דעת לחברת הביטוח - אשר בסופו של דבר עשו את העבודה וקיבלנו את כל הכספים המגיעים לנו.
  תודה רבה.

  ענת כהן

  לאחר פיצוץ הצנרת הראשית בדירתנו, נגרם נזק רב לקירות ומבנה הבית. לא ידענו מאיפה להתחיל ומה לעשות, לא ידענו כיצד נבצע שיקום לבית ואפילו חשבנו על מעבר דירה בעקבות המצב.
  חברים המליצו לנו לפנות לשנפס שמאות פרטית, שלקחו את העיניים לידיים, הציגו לנו את כל הנזקים והגורמים שלהם, הציגו לנו תכנית מסודרת לשיקום הנזק ונתנו בנו תקווה להישאר לגור בדירה שכ"כ אהבנו.

  איתן ונופר מתל אביב

  בבית שלי היה פיצוץ צנרת, פניתי לחברת הביטוח לטיפול בבעיה. שמאי מטעם הביטוח הגיע, החליף שתי בלטות, סגר את הסיפור והלך. לאחר מספר ימים הרגשתי שמשהו לא קשורה, התחילו להופיע כתמים על הקירות וריח של עובש. פניתי לבועז משנפס שמאות והנדסה והמצב העגום התברר במהרה. מסתבר שהיו הרבה מאוד נזקי מים שנגרמו כתוצאה מפיצוץ הצנרת, אותם נזקים ששמאי הביטוח לא ראה או לא ראה לנכון לציין אותם. בועז הכין רשימה מפורטת של כל הליקויים והנזקים שנגרמו כתוצאה מהבעיה בצנרת. לבסוף כל הנזקים טופלו וקיבלנו את כל מה שמגיע לנו מחברת הביטוח.
  תודה לך בועז על עבודה אמינה ומקצועית.

  יוסי ואקנין

  פניתי לחברת הביטוח בעקבות נזק מים שהיה בדירתי. החברה המבטחת דחתה את התביעה בטענה כי הנזק נגרם מצנרת הבריכה, אשר אינה כלולה בהגדרות הביטוח. לאחר שיטוטים באינטרנט הגעתי לחברת שנפס שמאים פרטיים, אשר הגיעו ועשו עבודה נאמנה, ניהלו את התיק, אשר בסופו קיבלתי מעל 60 אש"ח בגין שיקום הנזקים.
  ההמלצה שלי - אל תסמכו רק על שמאי הביטוח, תזמינו שמאי פרטי מטעמכם!

  דני ינקוביץ'

  בתביעת הביטוח שהגשתי בגין נזקים שנגרמו כתוצאה משבוע גשום במיוחד, שמאי הביטוח קבע נזק של 35 אש"ח. הסכום לא היה נשמע לי הגיוני, מאחר והנזקים שנגרמו למשרד שבניהולי נראו רציניים מאוד וכאלו שדורשים השקעה רבה יותר לתיקונים. לאחר שפניתי לברוך ובועז שנפס ובעבודתם הרצינית, שילמה חברת הביטוח 115 אש"ח.

  אבנר בלילתי