שמאות פרטית - מקצוענים בשבילכם

נזקי רכוש בבית

בדומה לפוליסות ביטוח רבות אחרות, גם במקרה של ביטוח תכולת דירה, כאשר הפוליסה מופעלת, ישנה התערבות בלתי נמנעת של שמאי מקצועי מטעם חברת הביטוח לצורך הערכות של הנזקים שנגרמו בדירה.

שמאי חברת הביטוח – שומר על האינטרסים של חברת הביטוח. 
אנחנו, לעומת זאת, שומרים על האינטרסים שלך, ונשיג עבורך פיצויים גבוהים בעשרות אחוזים מהערכת שמאי חברת הביטוח.

יתרונות שמאי להערכת נזקים בדירה מטעמכם

פוליסות ביטוח עשויות לכסות נזקים הנגרמים משלל סיבות – שריפה, נזקי מיםפריצהנזקי טבע ואף ביטוח דירה צד ג’.

בכל המקרים הללו, חברת הביטוח תמנה שמאי מטעמה שידאג להעריך את הנזקים שנגרמו לתכולה וכך לסייע לקבוע את גובה הפיצויים המגיעים לכם.

 מכיוון שהשמאי ממונה מטעם חברת הביטוח, ניתן לצפות שהוא יפעל למען האינטרסים שלה, וכך ישאף להערכה מצומצמת ככל הניתן של היקף הנזקים באופן שיפחית את תשלומי הפיצויים.

לכן עליכם לדאוג גם למנות שמאי ביטוח נזקי דירה פרטי מטעמכם, אשר יפעל למען האינטרסים שלכם ויוכל לעמוד את הנזקים באופן אחראי ומדויק יותר.

השמאי הפרטי יוכל כך לספק את כל היתרונות שהמבוטח נזקק להם בהתנהלות מול חברת הביטוח:

  • הערכת נזקים נכונה: לשמאי נזקי דירה הפרטי יש את הסמכות להשמיע את הערכתו בנזקים שנגרמו, דבר שעשוי להיות קריטי בביטוח תכולה – כך לדוגמא, סעיף של ביטוח צד ג’ לדירה יכול להיות עמום שכן התכולה המבוטחת במקרה זה לאו דווקא הופיעה כאשר נחתם חוזה הביטוח, ולשמאי ביטוח הפרטי ישנם הכלים לכלול נזקים מסוג זה בהערכת הנזקים.
  • התנהלות מול חברת הביטוח: לשמאי הפרטי יש ניסיון בהתנהלות מול חברת הביטוח וכך הוא יכול לייעץ לכם ולסייע לכם להדוף ניסיונות של חברת הביטוח למזער את תשלומי הפיצויים – הדבר חשוב בכל מקרה של תביעת ביטוח, אך הופך לקריטי במקרים מורכבים יותר כמו ביטוח בית משותף, ביטוח צד ג’ בדירה שכורה וכדומה.
  • מחיר: עלות עבודתו של השמאי הפרטי נכללת בתשלומי הפיצויים המגיעים לכם מטעם חברת הביטוח, וכך אתם רשאים למנות שמאי תכולת דירה המומחה לענייני ביטוח לבית מטעמכם ולדעת שעלות העבודה שלו תכוסה על ידי חברת הביטוח יחד עם תשלומי הפיצויים עבור תכולת הדירה.

המלצות לקוחותינו

משפחת ווינגרטיין

הגענו לשנפס שמאות פרטית לאחר שריפה בבית שלנו, שגרמה נזק רב לרכוש ולקירות הדירה.
בועז וברוך נתנו שירות אישי, חם ואדיב, תוך ראות מצבנו הקשה הן בפן הכלכלי והן בפן הנפשי לאחר השריפה.
הם בדקו, העריכו את הנזקים והעבירו לנו מידע אמין ומקצועי, בזכותו קיבלנו את כל המגיע לנו מחברת הביטוח וידענו כיצד לפעול לצורך שיקום הבית.
תודה לכם על יחס אישי, מקצועי ואיכותי!

ענת כהן

הרהיטים שלנו ועוד ציוד שהיה על הרצפה ניזוקו בגלל הצפה בחורף האחרון, פנינו לחברת הביטוח לקבלת כספים בגין הנזקים שנגרמו. שמאי הממונה מטעם חברת הביטוח הגיע לבית והתחיל להערים עלינו קשיים בהוכחת הנזק שנגרם, החלטנו לפנות לשמאי ביטוח פרטי על מנת לקבל חוות דעת נוספת.
ברוך שנפס ליווה אותנו בתהליך, הגיש מסמכים וחוות דעת לחברת הביטוח - אשר בסופו של דבר עשו את העבודה וקיבלנו את כל הכספים המגיעים לנו.
תודה רבה.