חוות דעת שמאית לבית משפט

במקרים רבים שבהם נתמודד עם נזקים שונים לרכוש, יהיה עלינו לגייס חוות דעת שמאית לצורך תביעה בבית משפט. אנו מתמחים בגיבוש חוות דעת שמאית מקצועית לצורך הגשה לבתי משפט. שנפס הנדסה ושמאות בע"מ מתמחה בניסוח חוות דעת מקצועיות בידי שמאי – שיסייעו להבטיח את קבלת הפיצוי המלא, בדיוק כפי שמגיע לכם.

  • תהליך העבודה

לצורך הגשת חוות דעת שמאית אנו מגיעים לבחון את הנזק – בין אם מדובר בנזק לדירה, לעסק או לכל רכוש אחר. על בסיס בחינת הנזק אנו מגבשים חוות דעת שמאית מפורטת ומדויקת – שאותה ניתן להגיש לבית משפט או לעורך דין.

חשוב להדגיש שהצוות שלנו בשנפס הנדסה ושמאות בע"מ מורכב משמאים פרטיים – שעובדים עבור מבוטחים ולא עבור חברות הביטוח. כך אנו מוודאים שהאינטרסים של המבוטח תמיד עומדים לנגד עינינו – בניגוד לעבודה מול שמאי מטעם חברת הביטוח. בנוסף, צוות השמאים שלנו מורכב אך ורק משמאי נזקי רכוש מוסמכים – שמתמחים בעבודה סביב תביעות פיצויים בפוליסות רכוש.

המומחיות שלנו היא בין בהגשת תביעות בפוליסות רכוש במקרה של נזקי מים, נזקי אש, נזקי פריצה, נזק קבלני וכן נזק במפעלים, בחנויות או בעסקים אחרים.

  • מדוע עלינו להיעזר בשמאי רכוש פרטי?

במקרים רבים, חברות הביטוח יעדיפו להביא לבית המשפט חוות דעת שמאית מטעם שמאי העובד איתן. חשוב להבין ששמאי רכוש שעובד עם חברות הביטוח עלול להעריך את הנזק בצורה מופחתת – זאת בניגוד לשמאי רכוש פרטי שפועל רק בהתאם לאינטרסים של המבוטח.

  • מה היתרונות של שמאי פרטי המתמחה בפוליסות רכוש?

עולם השמאות הוא רחב ומגוון – ובתוכו נוכל למצוא שמאים רבים המתמחים במגוון תחומים שונים. אנחנו בשנפס שמאות והנדסה מעסיקים צוות שמאים המתמחים במיוחד בפוליסות רכוש ובניסוח חוות דעת המתאימות לתביעות פיצויים סביב נזק לרכוש.

  • האם אתם מעניקים גם שירותי ניהול תביעות?

כן. שנפס שמאות והנדסה יכולה לסייע גם בניסוח חוות דעת שמאית בצורה חיצונית – אך עוסקת גם בניהול תביעות ביטוח מ-א' ועד ת'. במידת הצורך אנו מתגייסים לניהול התביעה החל מיום הנזק – ועד להשלמת התביעה בהצלחה כאשר המבוטח מקבל את הפיצוי שמגיע לו.